Vill du nå våra 25 000 andra förvaltare?
Vill du ha förvaltarforum direkt i mailen?

Kontakt

Nyhetstips
redaktionen@forvaltarforum.se
eller vänd dig direkt till:

Chef Redaktion & Marknad
Thomas Hallberg
073 – 520 63 64
thomas.hallberg@forvaltarforum.se

Redaktör
Marit Engstedt
070-796 1518
marit.engstedt@forvaltarforum.se

Webbansvarig
Marie Widerberg
073 – 941 55 00
marie.widerberg@forvaltarforum.se

Annonser & partnerskap
Thomas Hallberg
073 – 520 63 64
thomas.hallberg@forvaltarforum.se

Partnerskap & seminarier
Ove Nordqvist
070 – 594 33 70
ove.nordqvist@forvaltarforum.se

Leverantörsguiden
Oscar Nordqvist
073-158 2123
oscar.nordqvist@forvaltarforum.se

Social Hållbarhet
Jonas Gustavsson
073 – 415 43 10
jonas.gustavsson@forvaltarforum.se

Postadress
Sveriges Förvaltarforum AB
Taggvägen 2
135 55 Tyresö

Inköpsportal - tipsa oss
Inköpsportal - ansökan
Logotyp, minst 200 pixlar bred *
Maximal filstorlek: 209.72 MB
Bild, minst 540 pixlar bred *
Maximal filstorlek: 209.72 MB
Kontaktspersonsbild, minst 200 pixlar bred *
Maximal filstorlek: 209.72 MB
Inköpsportal - tipsa en kollega